Mete Vardar: Giovanni van Bronckhorst hocaya güvenimiz tam!

Beşiktaş, teknik direktörlük görevi için Giovanni van Bronckhorst ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, Hollandalı teknik direktörle sözleşme imzalanmasının ardından konuştu.

Giovanni van Bronckhorst’a güvendiklerini belirten Mete Vardar, “Giovanni van Bronckhorst hocaya güvenimiz tam. Biz Beşiktaş camiası olarak büyük ve güçlü bir camiayız. Birlikte hareket ettiğimizde büyük başarılar elde ettiğimizi görüyoruz. Bu sene zor günler geçirmemize rağmen Türkiye Kupası’nı aldık” dedi.

49 yaşındaki teknik direktörle birlikte en doğru kararı verdiklerini vurgulayan Mete Vardar, “Hocamız ile ilgili ilk geldiğimiz dönemde de araştırmalarımız vardı. En doğru kararı vermek için belirli bir süreç geçti. Kupa sonrası hoca konusu çok gündeme geldi. Doğru kararı verdiğimizi düşünüyoruz. Başkanımız bu konuyla ilgili çalışmalar yapıyor. Ekip arkadaşlarımızla, yeni transferlerle birlikte 1 Temmuz itibariyle sezonu açacağız” diye konuştu.

A Spor’a yaptığı açıklamada Giovanni van Bronckhorst’un heyecanlı olduğunu dile getiren Mete Vardar, “10 Temmuz’da da iyi bir kamp dönemi geçireceğiz. Geçen sezonun en büyük problemi geç kadro planlamasıydı. Bu sene daha sağlıklı bir şekilde başlayacağız. Hoca da çok heyecanlı. Umut ediyorum ki ülke futboluna Beşiktaş çok ciddi değerleri her zamanki gibi vermeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir